"And I have found both freedom and safety in my madness, the freedom of loneliness and the safety from being understood, for those who understand us enslave something in us. But let me not be too proud of my safety. Even a Thief in a jail is safe from another thief. "

Khalil Gibran (How I Became a Madman)

Lübnan Marunîleri / Yasin Atlıoğlu

NEWS AND ARTICLES / HABERLER VE MAKALELER

Sunday, August 05, 2012

Şam’da kaçırılan 20 kişinin cesedi bulundu- YDH


YDH- Şam’ın kenar semtlerinden Yelda bölgesinde terörist gruplar tarafından kaçırılan 20 Suriyelinin hayatını kaybettiği bildirildi.

Suriye haber ajansı SANA’nın bildirdiğine göre güvenlik güçlerinin Yelda bölgesinde bugün yaptığı operasyonda daha önce teröristlerce kaçırılmış 20 Suriyelinin cesedini çöplüğe atılmış halde buldu.

Şam’ın kenar semtlerinde temizlik operasyonlarını sürdüren Suriye güvenlik güçlerinin Yelda bölgesinde teröristler tarafından oluşturulmuş çeşitli sağlık merkezlerinden çalınmış tıbbi cihaz ve ilaçların da yer aldığı bir sahra hastanesi bulduğu bildirildi.

Şam’ın el-Meydan bölgesinde çok sayıda silah, mühimmat ve el bombası bulunan bir aracı ele geçiren Suriye güvenlik güçlerinin Dera kentinde de Suriye askeri üniforması giyerek terörist eylemler yapan onlarca kişiyi tutukladığı bildirildi...

http://ydh.com.tr/HD10542_samda-kacirilan-20-kisinin-cesedi-bulundu.html